MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 7797660
nr 779 7660
Byrå
1880-tal, längd: 108, djup: 57, höjd: 86
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
850 kr
måndag 24 september 2012
kl 18:19:43
700 kr
300 kr
500 kr
750 kr
800 kr